• ramka do tablic 2D XXL Auto21
  • ramka do tablic 2D XXL Auto21
  • ramka do tablic 2D XXL Auto21
  • ramka do tablic 2D XXL Off Road Team
  • ramka do tablic 2D XXL AMD Autocentrum

Ramka do tablic samochodu z własnym logo w 2D XXL

Ramka do tablic samochodu z własnym logo w 2D XXL

Cena: 6,66 zł
(5,50 zł bez 21% VAT)
Produktu nr.: podznackynamiruxxl2D
Dostępność towaru: w ciągu 3 tygodni
Gwarancja: 24 miesiące dla konsumentów / pozostałe 6 miesięcy
Prześlij dane produkcyjne:
Napisz tutaj wymagania dotyczące projektu, uwagi dotyczące produktu:
Minimalna ilość zamówienia: 150 sztuk
sztuk
Opis:
Nowość: duży ramka do tablic rejestracyjnej XXL w klasycznym 2D, ale z nakładającym się banerem dla maksymalnego rozmiaru i widoczności reklamy. Jest to ten sam produkt, co klasyczny ramki do tablic rejestracyjnej 2D, ale rozmiar reklamy może być jeszcze większy, z logo nakładającym się na górze i na dole. Idealny do mniejszych logo firmy.

Ramka do tablic rejestracyjnej samochodu, ramy, podkładki tablicy rejestracyjnej, w 2D.

Model: Duży XXL 2D z własnym logo

Przy zamawianiu większych ilości niższa cena (cena zostanie dostosowana po złożeniu zamówienia).

Używamy mieszanki materiałów, które nie pękają podczas normalnego użytkowania - plastik nie pęka, a tablica rejestracyjna wypadnie. Czy zdarza ci się, że tablica rejestracyjna wypadnie z ramka do tablic rejestracyjnej w wyniku zderzenia, uderzając o tablicę rejestracyjną na parkingu? Zgubiłeś tablicę rejestracyjną? Dzięki naszemu ramki do tablic rejestracyjną minimalizujesz utratę tablicy rejestracyjnej! Trzyma się mocno!

Daj się poznać dzięki posiadaczom tablic rejestracyjnych w 2D. Nasze ramka do tablic rejestracyjne są eleganckie, mają imponujący design, a przede wszystkim wyprodukujemy je zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami! Posiadacze tablic rejestracyjnych 2D nie ściągają konkurentów ...

Dla posiadaczy tablic rejestracyjnych utworzymy graficzne menu z podglądem ich wyglądu. Ponieważ na maszynie CNC produkowana jest niestandardowa forma dla każdego zamówienia, minimalna możliwa ilość wynosi od 150 sztuk. Podstawową ceną jest zawsze bezpłatny projekt graficzny, darmowa forma cnc i jeden kolor za darmo ... W przypadku użycia innego koloru opłata za każdy dodatkowy kosztuje 0,25 zł / sztukę.

Jest to ramka do tablic rejestracyjnych z powierzchnią reklamową 2D, aby pomieścić tabelę rozmiarów dla danego kraju.

Ten ramka do tablic jest klasyfikowany jako akcesoria samochodowe jako zewnętrzny plastikowy dodatek do pojazdów, który jest wytwarzany przez formowanie wtryskowe czarnych granulek polipropylenu PP. Skład materiału na arkusze reklamowe jest wykonany z kulek styropianowych, które są wtryskiwane pod ciśnieniem do formy duraluminicznej zgodnie z szablonem wykonanym na maszynie CNC, zgodnie z projektem komputerowym. Barwienie wytworzonych arkuszy odbywa się za pomocą zewnętrznej folii, która jest nakładana za pomocą nacisku, w końcu są one barwione za pomocą kolorowego granulatu za pomocą specjalnej drukarki.

Obie części produktu przechodzą testy mechaniczne od -30 ° C do 80 ° C w zakresie zginania, skręcania i elastyczności podczas wkładania i wyjmowania tablic rejestracyjnych. Według TÜV SÜD Czech s.r.o. podczas tych zmian klimatycznych nie nastąpi uszkodzenie przewoźnika.

Oferujemy ramka do tablic rejestracyjnej 2D XXL, łatwiejszy demontaż tablic rejestracyjnych używanych samochodów:
  • Wersja NewLock
Oferta specjalna
Respirator klasy FFP2 (KN95)
respirator FFP2
12,25 zł/sztuk