Nasza oferta

Daj się poznać dzięki posiadaczom tablic rejestracyjnych w swoim projekcie 3D. Reklama 3D jest najbardziej skuteczna. Nasze subbrands są eleganckie, zachwycają designem 3D i chromem, a przede wszystkim wyprodukujemy je zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami !!! Nasze podmarki 3D nie zabiorą konkurencji.

Tablica rejestracyjna to idealne miejsce na reklamę mobilną. Eleganckie podcięcia 3D zapewniają wyraźnie widoczną prezentację Twojej firmy na każdym samochodzie lub motocyklu

Daj się poznać dzięki atrakcyjnej reklamie z efektem 3D na ramki do tablic rejestracyjnej samochodu lub motocykla.

Podkładki wyróżniają się nie tylko doskonałym i trwałym wyglądem, unikalnym systemem rejestracji, ale także zastosowaniem wysokiej jakości i elastycznego tworzywa PP.

Podkładki składają się z dwóch części, obie części produktu przechodzą testy mechaniczne od -30 ° C do 80 ° C w zakresie zginania, skręcania i elastyczności przy wkładaniu i wyjmowaniu tablicy rejestracyjnej.

Chrom lub folia w połączeniu z kolorem tworzy ekskluzywny wygląd, dzięki czemu reklama jest doskonałym narzędziem marketingowym.

Nowo dodaliśmy do naszej oferty podkładki z nadrukiem 2D.

Dla twoich podtagów stworzymy graficzne menu z podglądem ich wyglądu. Ponieważ dla każdego zamówienia produkowana jest własna forma 3D na maszynie CNC, minimalna możliwa ilość wynosi od 150 sztuk. Podstawowa cena to zawsze darmowa grafika, darmowa forma cnc i jeden kolor / chrom bez ...

Jest to ramki do tablic rejestracyjną z przestrzenią reklamową 3D do umieszczenia stołu o wymiarach dla stan.
Oferta specjalna
Respirator klasy FFP2 (KN95)
respirator FFP2
12,25 zł/sztuk